بسم الله الرحمن الرحیم

 

قوانین و شرایط عضویت در نگارخانه ایرانی:

1) کاربران باید با هویت واقعی در سایت ثبت نام کنند و اطلاعات فرم ثبت نام را با دقت و صحت وارد کنند.

2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد. حتما از حروف انگلیسی برای نام کاربری خود استفاده کنید. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت.

2) لطفاً از ساخت بیش از یک حساب کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.

3) تغییر نام کاربری فقط توسط مدیر سایت مجاز است. چنانچه تمایل به تغییر نام کاربر خود دارید در بخش ارتباط با ما نام کاربری قبلی ، نام کاربری جدید و آدرس ایمیل خود را قید نمایید و برای ما ارسال کنید.

4) مسئولیت آثار نمایش داده شده در سایت از لحاظ مالکیت معنوی و حقوق مادی اثر، به عهده ارسال کننده اثر که در این سایت عضو نامیده می شود است و سایت هیچ مسئولیت و پاسخگویی در خصوص آثار ارسالی ندارد.

5) این سایت صرفا محلی است که هنرمندان آثار تولیدی و هنری را که خود خلق کرده اند به نمایش می گذارد. لطفا اگر اثری از نظر مالکیت معنوی متعلق به شما نیست به سایت ارسال نکنید. در صورت مشاهده و یا گزارش عدم رعایت این موضوع تصویر مربوطه حذف و به کاربر تذکر داده شده و در صورت تکرار عضویت کاربر لغو خواهد شد.

5) برای حفظ فضای فنی، تخصصی سایت و احترام به دیگر اعضاء، در صورت ارسال آثار و تصاویر غیر اخلاقی و مغایر با شئون عرفی و اجتماعی و ناقض قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، بدون درنگ تصویر حذف و عضویت کاربر لغو خواهد شد.

6) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی قطع خواهد شد.

شرایط ارسال اثر به سایت نگارخانه ایرانی:

1) این سایت صرفا محلی است که هنرمندان آثار تولیدی و هنری را که خود خلق کرده اند به نمایش می گذارد. لطفا اگر اثری از نظر مالکیت معنوی متعلق به شما نیست به سایت ارسال نکنید. در صورت مشاهده و یا گزارش عدم رعایت این موضوع تصویر مربوطه حذف و به کاربر تذکر داده شده و در صورت تکرار عضویت کاربر لغو خواهد شد.

2) مسئولیت آثار نمایش داده شده در سایت از لحاظ مالکیت معنوی و حقوق مادی اثر، به عهده ارسال کننده اثر که در این سایت عضو نامیده می شود است و سایت هیچ مسئولیت و پاسخگویی در خصوص آثار ارسالی ندارد.

3) آثار ارسالی شما معرف شخصیت هنری شما می باشد. برای حفظ فضای فنی و تخصصی سایت سعی کنید از ارسال آثاری که از ارزش بصری و هنری پایینی برخوردار می باشند پرهیز کنید. انتخاب آثار به عهده شماست پس زیبا انتخاب کنید!

4) در صورت ارسال آثار و تصاویر غیر اخلاقی و مغایر با شئون عرفی و اجتماعی و ناقض قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، بدون درنگ تصویر حذف و عضویت کاربر لغو خواهد شد. همچنین مدیریت سایت اجازه دارد در صورتی که اثری را مغایر یا فضای هنری و تخصصی سایت مشاهده کرد آن را حذف کند.