• 021-88014857, 021-77650781
  • تلگرام: 09302280373
  • eshop@negarkhaneh.ir

فروشگاه
بررسی و خرید آنلاین

سینی ساده

سینی ساده
صنایع دستی - قلم زنی

کد کالا: 2314
این سینی مسی زیبا نقشهایی به مراتب ساده تر از سایر سینی های مسی قلمزنی همگروه خود دارد, طرح غالب آن عبارتست از تکرار هشتی های اسلیمی و تذهیب ساده. تغییر شدت قلم در برخی نقاط محدود این طرح ها قرمزی ظریفی را از مس بیرون کشیده و در نهایت طرح برجسته ساده و زیبایی را ارائه می نماید که هویت شرقی اش کاملا هویداست. تمام حاشیه این سینی به صورت کنگره های ظریف قلمزنی و برگردانده شده است. این سینی زیبا می تواند به صورت دیوارکوب و یا بر روی پایه مورد استفاده قرار گیرد و در مهمانیها به عنوان میوه خوری و بویژه در شبهای یلدا با چیدن انارهای قرمز زیبا در آن و در چیدمان سفره هفت سین به چیدن سیبهای قرمز در آن مهمانانتان را به تحسین وادارید. قطر 40 سانتیمتر
  • وزن (تقریبی)۲,۰۰۰ گرم
برای کسب اطلاع از موجودی تماس بگیرید:
02188014857, 02177650781

این سینی مسی زیبا نقشهایی به مراتب ساده تر از سایر سینی های مسی قلمزنی همگروه خود دارد, طرح غالب آن عبارتست از تکرار هشتی های اسلیمی و تذهیب ساده. تغییر شدت قلم در برخی نقاط محدود این طرح ها قرمزی ظریفی را از مس بیرون کشیده و در نهایت طرح برجسته ساده و زیبایی را ارائه می نماید که هویت شرقی اش کاملا هویداست.
تمام حاشیه این سینی به صورت کنگره های ظریف قلمزنی و برگردانده شده است.
این سینی زیبا می تواند به صورت دیوارکوب و یا بر روی پایه مورد استفاده قرار گیرد و در مهمانیها به عنوان میوه خوری و بویژه در شبهای یلدا با چیدن انارهای قرمز زیبا در آن و در چیدمان سفره هفت سین به چیدن سیبهای قرمز در آن مهمانانتان را به تحسین وادارید.
قطر 40 سانتیمتر

دیدگاه‌ها و نظرات

کالاهای مشابه