• 021-88014857, 021-77650781
  • تلگرام: 09302280373
  • eshop@negarkhaneh.ir

فروشگاه
بررسی و خرید آنلاین

طراحی پرتره
چهره و پیکره

تماس برای اطلاع از موجودی
02188014857, 02177650781
گام به گام طراحی از چهره

تماس برای اطلاع از موجودی
02188014857, 02177650781
نگارگری 5

در این کتاب حاضر هر چند به طور اختصار سعی شده است گوشه ای از نگاه ومنظر هنرمندان نگارگر به عالم طبیعت مورد بحث و بررسی قرار گیرد ، در واقع در این کتاب صور جمادی ، صور نباتی ، صور حیوانی ، ماکیان وانواع پرندگان آبزی اردک و قوم لک لک و . . . به نگارگر نوآموز آموزش داده می‏شود.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
نگارگری اسلامی

در زمینه هنر نگارگرى اسلامى تاکنون کتابهاى بسیارى ازسوى محققان مسلمان و غیرمسلمان انتشار یافته است که یکى ازموثق‏ ترین و مستندترین آنها کتاب «فن‏التصویر الاسلامى» است که‏ کتاب حاضر ترجمه این اثر گرانقدر با عنوان «نگارگرى اسلامى»مى‏ باشد.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
هفتصد طرح تزیینی

شامل ۷۰۰ طرح تزیینی قابل استفاده برای گچبری ، منبت کاری، سرامیک ، سیلک، نقش پارچه می باشد.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
مرغ باغ ملکوت ۲
مجموعه‌ی طراحی به شیوه‌ی نگارگری

چگونگی برخورد با مسئله‌ی قلم گیری به عنوان تکنیک اجرایی، انتخاب موضوع و سوژه، ترکی ببندی مدور، استفاده از فضاهای مثبت و منفی فعال، چگونگی به کارگیری نقوش، میزان پرداختن به سوژه های انسانی، تناسب بین نقوش و فیگور و... نکاتی است که در این مجموعه مد نظر بوده اند.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
مبانی نقاشی ایران
راهنمای آموزش مینیاتور ایرانی

«مبانی نقاشی ایران» کتابی است حاصل تلاش بی دریغ «اردشیر مجرد تاکستانی» شامل چهار فصل: خط، پرداز (نقطه)، واق (منظر هسازی) و داغ (نسخه برداری) که هر بخش به تفصیل با کمک تصاویر و طرح های رنگی و سیاه و سفید توضیح داده شده است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
آموزش نگارگری
گام‌های موثر در یادگیری اصول و مبانی نقاشی ایرانی - جلد 1

کتاب پیش رو، اولین جلد از سری چهار جلدی است که به آموزش طراحی پیکره، منظره و تشریح برخی نکات و خصوصیات مکاتب در نگارگری اختصاص دارد و برای شناخت بهتر هنرجویان، تنها اشاره هایی به خصوصیات کلی مکاتب شده است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
نقاشی ایرانی
نگارگری - آموزش گام به گام

در کتاب حاضر محمدرضا هنرور، برای آشنایی هرچه بیشتر هنرجویان، ابتدا مراحل مختلف شکل گیری و تناسبات اجزاء چهره در نماهای مختلف را با الهام از الگوهای طبیعی و در حالتهای گوناگون آموزش داده، سپس با ارائه ی طرحهای زیبای سیاه و سفید و رنگی به بررسی ترکیب بندی چهره و اشیاء، نحو ه ی لکه گذاری، و سایه زنی و رنگ گذاری پرداخته است.

۱۲۰,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد