• 021-88014857, 021-77650781
  • تلگرام: 09302280373
  • eshop@negarkhaneh.ir

فروشگاه
بررسی و خرید آنلاین

نساجی سنتی ایران

کتاب حاضر پژوهشی است دربارة نساجی سنتی ایران که حسین یاوری پژوهشگر حوزة صنایع سنتی ایران آن را در 132 صفحه و 9 فصل و سه ضمیمه تهیه و تدوین نموده است. فصل اول کتاب به مروری برپیشینة نساجی سنتی ایران و سیر تحول و تطور دستگاه‌های بافندگی اختصاص دارد .

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
آشنایی با چوب و هنرهای مرتبط با آن

هنرهایی همچون، خراطی سنتی، کنده‌کاری، منبت‌کاری، مشبک‌کاری، معرق و. . . در این کتاب معرفی می‌شود که آن را دکتر حسین یاوری با یک پیش‌گفتار و هفت فصل نوشته است. در فصل اول وی به مروری برپیشینة استفاده از چوب در ایران و دیگر کشورهای جهان پرداخته است و در فصل دوم. . .

۲۵,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
شیشه گری دستی در ایران

بررسی تاریخچه و زمینه‌های شیشه و شیشه‌گری، تجهیزات ابزار کار و مواد اولیة مصرفی و چگونگی ساخت محصولات شیشه‌ای و. . . در این کتاب آمده است. بخش پایانی کتاب، شیشه‌گری مناطقی نظیر تهران، میمند، قمصر، شیراز و جهرم را مورد بررسی قرار می‌دهد.

۲۰,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
صورتگری در اسلام

کتاب حاضر که به بررسی پیکرتراشی از نظر اسلام و فقه می‌پردازد.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
مرغ باغ ملکوت ۱
مجموعه‌ی ۱۱۲ طرح معرّق به شیوه‌ی نگارگری

چگونگی برخورد با مسئله ی قلم‌گیری به عنوان تکنیک اجرایی، انتخاب موضوع و سوژه، ترکیببندی مدور، استفاده از فضاهای مثبت و منفی فعال، چگونگی به کارگیری نقوش، میزان پرداختن به سوژه های انسانی، تناسب بین نقوش و فیگور و ... نکاتی است که در این مجموعه مد نظر قرار گرفته اند.

۹۰,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
۱۰۱ طرح معرق

در این مجموعه اسماعیل زاده ۱۰۱ طرح معرّق جهت استفاده در رشته های مختلف هنری از جمله: معرّق، منبّت، قلمزنی، نقاشی روی چرم، نقاشی روی شیشه، گچبری، نگارگری، کاشیکاری و... ارائه داده است. طرح هایی که در این کتاب برای هنرجویان عزیز از دوره مبتدی تا عالی گردآوری شده، هم در معرّق چوب و هم در معرّق نقاشی مورد استفاده قرار می گیرند.

۸۰,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد