• 021-88014857, 021-77650781
  • تلگرام: 09302280373
  • eshop@negarkhaneh.ir

فروشگاه
بررسی و خرید آنلاین

تاریخچه تحلیلی کمیک استریپ

در این کتاب بررسی به تاریخچه آغاز انیمیشن، شخصیت‌های محبوب، و تحولات رخ داده این هنر در این کشورها پرداخته شده است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
رسانه های نوین در هنر قرن بیستم

این کتاب از تمام مواد و رسانه های نوینی که در قرن بیستم در حوزه ی هنر معرفی شدند، تنها به کاوش گرایش های غالب در رسانه و اجرا، ویدئو آرت، چیدمان و هنر دیجیتال از جمله دستکاری در عکاسی، واقعیت مجازی و دیگر اشکال تعاملی می پردازد.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
هنر معاصر تاریخ و جغرافیا

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
اوج و افول مدرنیسم

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
از سیر تا پیاز هنر

در این کتاب می خواهیم تعدادی از تصاویر و اشیایی را که توسط مردم سراسر دنیا، در زمانهای مختلف ساخته شده، نشان بدهیم.همچنین می خواهیم شما را با برخی آدمهای شگفت انگیز که آنها را ساخته اند آشنا کنیم.

۱۹۰,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
دبیره دفتری در خط و زبان فارسی

دبیره شامل گزارشها و مقالاتی است که از دل بیش از دو سال کار و تجربه ی متمرکز جمعی از طراحان گرافیک و پژوهشگران با عنوان کارگاه دبیره و زیرنظر رضا عابدینی برآمده است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
تجلى معنا در هنر اسلامى

در این کتاب تاریخ اسلامی را به سه دوره تقسیم بندی کرده اند . دوره اول ریشه های اسلام و ظهور جوامع اسلامی را تا سال 900 میلادی در بر می گیرد. دوره دوم ، فروپاشی خلافت در قرن دهم و ظهور قدرت های منطقه ای متعددی را با سنت های هنری مشخصی در برمی گیرد. در دوره سوم ، بیشتر سرزمین های اسلامی تحت فرمان برداری حکومت یکی از ابرقدرت های عظیم امپراتوری قرار داشتند.این کتاب یک بیان روایی است که به بسیاری از جنبه های مهم فرهنگ اسلامی می پردازد ، به ویژه جنبه هایی که به طور بصری در معماری و دیگر هنرها جلوه می کنند

۳۹,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
نقاشی کارتونی

شیوه‌ای که نویسنده کتاب برای تدریس مهارت هنری به کار برده از بهترین روشهای رایج در تدریس طراحی شخصیتهای کارتونی است.

۴۹,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
ماهیت تکنولوژی و هنر تکنولوژیک

این کتاب، به صورت نظری به ماهیت تکنولوژی و هنر تکنولوژیک می‌پردازد که نظری است در حوزة تکنولوژی اطلاعات. کتاب حاضر، با یک مقدمه علمی، چهار فصل و کلام آخر به پایان برده شده است که به دو راه تکنیکی و معنوی فراروی ما پرداخته است.

۲۶,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
حقیقت و هنر دینی

کتاب حاضر بررسی حقیقت و هنر دینی است که با نگاهی به مبانی نظری هنر، شعر، ادبیات و هنرهای تجسمی دینی توسط دکتر محمد مددپور نوشته شده است. آنچه در این مجموعه آمده مراتب و ذات هنر متعالی است، که محدودیت ساحت خیال بشری و فقر آن را در عالم کنونی، باز می‌نماید.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
سینمای اشراقی

کتاب حاضر، بررسی اجمالی سینمای دینی و هنر اشراقی شهید آوینی است که با نظر به عکاسی اشراقی در یک مقدمه و پنج فصل توسط دکتر محمد مددپور تهیه و نوشته شده است.

۳۹,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
دین وسینما

مرحوم مددپور در این کتاب سعی کرده است تا رابطه دین را با هنر هفتم بررسی کرده و در این بررسی به مقولاتی همچون مبانی صوری ومعنوی سینمای دینی ، حکمت معنوی سینما، توهم شبه فلسفی یا تحلیل سینمایی و مواردی از این دست بپردازد در همین راستا به موضوعاتی همچون انکشا ف عالم دین در جهان سینما یی و سینمای حاتمی در مقام محاکات توجه کرده است.

۴۴,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
پرسش از ماهیت مدرنیته در ایران

کتاب حاضر مجموعه مقالات و میزگردی است از محققانی در حوزة مدرنیته در ایران و ماهیت آن که آن را دکتر موسی نجفی در 108 صفحه و چهار فصل گرد آورده است. دکتر موسی نجفی، دکتر علی‌رضا ذاکری اصفهانی، دکتر جمیله علم‌‌الهدی، داوود مهدوی زادگان، فرخ امه‌طلب و زنده یاد دکتر محمد مددپور از جمله نویسندگان و شرکت‌کنندگان در میزگرد بوده‌اند.

۱۳,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
شیوه‏ های مختلف نقد هنری

اثری ترکیبی از دیدگاه‌های مدرن با اصولی خداباورانه که در سه بخش و پانزده فصل به بررسی نقد هنری و اهمیت آن و انواع و شیوه‌‌های نقد می‌پردازد. عناوین سه بخش کتاب شامل کلیات نقد هنری، الزامات یک نقد خوب، برخی از واژه‌ها و اصطلاحات هنری ‌است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
هنر نقد هنری

کتاب حاضر، گردآوری مقالات است از علی‌اصغر قره‌باغی که آن را در یک پیش‌گفتار و چهارده عنوان در 359 صفحه آورده است. حکایت ما و ابوالهول، نقد هنری، تعریف هنر، پیوند هنر و فلسفه، انواع نقد هنری در قرن حاضر، تبارشناسی نقد هنری، خودشیفتگی و نابسامانیهای نقد هنری، نقد هنری و آموزش هنر و گفت‌ و شنودی بی یال و د‌ُم در باب نقد هنری از محتوای اصلی کتاب به شمار می‌رود.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
اورنگ

نوزده مقاله درباره هنر، اندیشه و عرفان است که ظرف مدت سه سال گذشته در نشریات و گردهمایی‏های بین المللی ارائه گردیه است. این نوزده مقاله در سه بخش مبانی هنر اسلام - هنر و نظم - حکمت، نظرو عرفان قرار گرفته است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
آشنایی با فلسفه هنر

کتابی است با موضوع «اسلام و هنر» که نویسنده هدف خود را از نگارش این کتاب آشنایی مخاطبان با فلسفه هنر و مباحث مطروحه درباره آن می‌داند و برآن بوده که به سؤال فلسفة هنر چیست پاسخ دهد؟در این کتاب، هدف، ورود گسترده به مباحث فلسفی نیست بلکه موضوعات طرح شده در آن برای آشنایی کسانی است که مایل‌اند بدانند در فلسفه هنر چه مباحثی مورد توجه است.

۲۹,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد
واژگان و اصطلاحات فرهنگی

کتاب حاضر، پژوهشی است در مبانی فرهنگ و هنر اسلامی که این‌بار به واژگان و اصطلاحات فرهنگی اختصاص دارد. نویسنده مجموعه حاضر را که به صورت مقاله گرد آورده است.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
از هویت ایرانی

سلسله مقالات و گفتارهایی پیرامون هویت ایرانی که طی آن پژوهشگران عرصه های مختلف علمی فرهنگی نظریه پردازی کرده اند.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
نگارگری 5

در این کتاب حاضر هر چند به طور اختصار سعی شده است گوشه ای از نگاه ومنظر هنرمندان نگارگر به عالم طبیعت مورد بحث و بررسی قرار گیرد ، در واقع در این کتاب صور جمادی ، صور نباتی ، صور حیوانی ، ماکیان وانواع پرندگان آبزی اردک و قوم لک لک و . . . به نگارگر نوآموز آموزش داده می‏شود.

درحال حاضر موجود نمی‌باشد
هنر اسلامی

کتاب حاضر، پژوهشی است علمی در هنر اسلامی که آن را عفیف البهنسی در نه فصل و 401 صفحه گرد آورده و محمود پورآقاسی آن را ترجمه و به نوبت چاپ سپرده است. تأسیس هنر اسلامی، ماهیت هنر اسلامی و زیبایی آن، آبادانی مساجد، معماری شهری و نظامی، هنرهای تصویری، نقش عربی و هنرهای تطبیقی از محتوای اصلی کتاب است.

۸۲,۰۰۰ریال
اضــافه به ســبد خریـد