پروفایل من

میرفرهاد مقیمی

نقاشی طراحی گرافیک

آرشیو

با سلام 
فضا های خالی دیوارهای منزل تان را و فضا های خالی محیط کار و تجارت خود را با نقاشی های دیجیتالی آبستره و مدرن نقاشی های من پر کنید و نصب و آویزان کنید با نقاشی های آبستراکت مدرن من  تا لذت آرامش و آسایش و موفقیت فکری شما برای شما  بیشتر بوجود بیاید و شما لذت  این تجربه ها را تجربه کنید و موفق تر باشید و   بیشتر موفق بشوید . و همین امروز انتخاب کنید نقاشی ها را و  خرید کنید وتجربه کنید و لذت هنری ببرید.
توجه مهم  1 :
به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال نو 1397 قیمت فروش فایل دانلودی کارهای هنری نقاشی دیجیتالی سبک ابستره و مدرن من را با تخفیف بسیار ویزه  به هموطنان عزیز و گرامی عرضه میکنم باشد که هر شهروند ایرانی هنردوست و علاقه مند به نقاشی در منزل خودش و یا در محل کسب و کارش یک یا چند اثر از این نقاشی های آبستره و مدرن من را خریداری و تهیه کند و با خاطره خوش و طولانی مدت با دیدن و لذت بردن این آثار نقاشی های من و با فکر موفقیت جدیدش موفقیت بیشتری برایش در زندگی خود و در تجارتش نصیبش گردد.
توجه مهم 2 :
شما خریداران گرامی میتوانید با پرداخت کردن آنلاین ( آسان پرداخت - زرین لینک ) براحتی و به آسانی خرید کنید و با لینک  زیر و با اطمینان پرداخت کنید .
https://Zarinp.al/167784
 توجه مهم 3 :
قیمت فروش  هر یک از فایل های دانلودی این آثار نقاشی های دیجیتالی سبک ابستره  من 
فقط به قیمت فقط ( 50 هزار تومان ) است که به فروش میرود . 
توجه 4 :
برای خرید محصول ( فایل دانلودی نقاشی دیجیتالی ) لینک زیر را در  آدرس بار مرورگر خود کپی  و وارد صفحه پرداخت شده و در قسمت توضیحات شماره نقاشی  انتخاب شده خود را در قسمت توضیحات  وارد و مراحل پرداخت را تکمیل نمایید. 
https://Zarinp.al/167784 

میرفرهاد مقیمی
نقاش هنری و ...
آدرس : ایران - گیلان - رشت - سبزه میدان - میدان شهرداری - خیابان امام خمینی 
Artist , Painter , Digital artist , Author , Poet
تماس :
E-mail : mfdmoghimi133@gmail.com

آلبوم های من

عضویت در تاریخ 3 مرداد 1394
بازدید پروفایل: 3228