پروفایل من

آرین خوشدل

طراح گرافیک

  • 0131-2222114
  • گیلان
  • رشت
  • khoshdel.aryan@yahoo.com
آرشیو
                                                       
                                                    
                                                  "به نمایشگاه تصاویر برتر شهید نریمان مددی مژدهی خوش آمدید"

شرح مختصری از شهید نریمان مددی مژدهی:
شهید مژدهی جزء شهدای هشت سال دفاع مقدس نبود؛ ولی یکی از شهدای چندین ساله ی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی بوده که دائم با رمز علی بن موسی الرضا(ع) به منظور دفاع از اسلام ، اهل بیت و خون پاک شهدا با افکار شوم دول غرب در جنگ بود.
شهید مژدهی یکی از شاخص ترین چهره های فرهنگی استان گیلان و شهرستان رشت که با عمده ترین موسسه های فرهنگی،مذهبی کشور تعامل فراوان داشته و بعضاً  در برخی محافل و مجالس به عنوان شهید هنرمند نیز از وی یاد می شود یکی از مدیران با قدرت در مقابل با فتنه و جنگ نرم بود.
این شهید در زمینه های فراوان از قبیل طراحی و اجرای دکور،عکاسی،فیلمبرداری و همچنین طراحی گرافیک و خوشنویسی و... مهارت و تخصص خاصی داشته و به کرّات دیده شده که از این هنر ها جهت ایجاد فضا و جبهه ای قدرتمند در مقابله با حملات فرهنگی دشمنان اهل بیت ،امام و شهدا بکارگیری نموده است.
وی زندگی بسیار ساده ای داشته و یکی از مدیران موسسه فرهنگی،مذهبی آفتاب هشتم واقع در مرکز شهرستان رشت بود که تقریباً تمامی اوغات شبانه روز خود را در این مکان فرهنگی سپری می نمود.
این شهید بزرگوار همچنین از عاشقان و علاقه مندان به حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و یکی از اعضای هیئت خادمین الرضا(ع) شهرستان رشت بوده که 6 بار رکاب زنان و 1 بار پای پیاده جهت نشان عاشقی به آستان مقدس علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شد.
 و قطعاً در زمان حیات یک مهره بسیار خوب فرهنگی و مذهبی کشور بود.
         
          
            "و اینک حقیر افتخارم این است که هم اکنون یکی از خادمان آفتاب هشتم و همچنین شهید نریمان مددی مژدهی هستم."آلبوم های من

عضویت در تاریخ 8 مرداد 1392
بازدید پروفایل: 2280